شرکت کیا پی کنترل آزما با برند تجاری کنترل آزما با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی کادر خود متشکل از مدیران و کارشناسان معتبر و متخصص در این زمینه و با عنایت به شرایط خاص کشور و جهت تأمین نیازهای شرکتهای عمرانی و آزمایشگاهی فعال در حوزه سیمان، بتن، سنگدانه و ژئوتکنیک و نیاز به محصولات آزمایشگاهی با کیفیت منطبق با الزامات استانداردهای ملی و بین المللی و قیمت مناسب(بدلیل تولید انبوه و بکارگیری اصول مهندسی ارزش) ، نسبت به راه اندازی برندی با عنوان کنترل آزما اقدام نموده تا علاوه بر تولید دستگاه و لوازم بهینه سازی شده با توان دانش پایه داخلی و استاندارد و با کیفیت، شرایط خرید را با تعیین قیمت بسیار مناسب برای دانشگاه¬ها  و مراکز علمی تحقیقاتی و شرکت های دارای پروانه صلاحیت فعالیت آزمایشگاهی و یا در حال اخذ آن فراهم آورد.

توجه به این نکته ضروری است که تولید اقتصادی تجهیزات آزمایشگاهی (دانش‌پایه) مطابق با الزامات استانداردهای مربوطه و تولید داده های صحیح، نقش بسیار مهمی در توسعه ساخت و ساز مقاوم و پایا دارد.

امید است با این دیدگاه، جامعه آزمایشگاهی در صورت لزوم نسبت به نوسازی و جایگزینی تجهیزات فاقد مشخصات فوق اقدام نماید تا از تولید داده های صحیح  اطمینان حاصل شود.

 شرکت کنترل آزما علاوه بر استفاده از نیروی متخصص و کادر فنی و مجرب در ساخت محصولات، از طراحی و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز نیز در تنوع محصولات بهره گرفته است. تا جایی که دستگاهها نسبت به نوع مشابه برند های معتبر جهانی بعضاً دارای قابلیت های بیشتری نیز هستند.

اهداف شرکت کنترل آزما عبارتند از :
 
* رعایت الزامات استانداردهای ملی و بین المللی در طراحی و ساخت
  * اعمال کنترل کیفی در حین تولید و محصول نهایی جهت ارائه محصول باکیفیت

  * مشاوره فنی خرید، خدمات پس از فروش و همراهی با خریدار
  * گارانتی 18 ماهه و خدمات 60 ماهه پس از فروش
  * آموزش کامل نحوه استفاده از دستگاه در محل نمایشگاه دائمی شرکت

 

 

مشخصات کارکنان کلیدی شرکت

مدیرعامل: عباس سلیمانی

رئیس هیئت مدیره و مدیر فنی : رسول عبدالوند

مدیر تحقیق و توسعه : وحید نوعی

مدیر تولید: عسکر نورخدا